Katalog wystawców

Kategoria firmy
Hala
Logo z niebieskim R PNG.png

Firma Europool od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem basenów ogrodowych. Oferowane przez nas produkty nie kończą się jednak tylko na basenach vinylestrowych, jako jedyna firma w Polsce wykonujemy baseny w różnych technologiach oraz zajmujemy się ich kompleksową obsługą.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
A5
LOGO GALAPRODUKT targi.png

GalaProdukt Sp. z o.o. ma siedzibę w Obornikach koło Poznania/Polska.
GalaProdukt produkuje i dystrybuuje:
*GalaBorder*Systems – obrzeża/krawężniki z aluminium (gala*AluBorder*Systems), z tworzywa sztucznego (SemperBorder, SlimBorder itp.)
*EcoRaster i EcoBloxx z naturalnym decentralnym drenażem
* EcoSedumPack – system na zielone dachy
* substraty, geotekstylia

logo_Garden Rangers.png

Garden Rangers to zespół specjalistów i pasjonatów projektowania oraz budowania ogrodów. Korzystamy z najnowszych programów do wizualizacji projektu ogrodu w 3D, symulując oświetlenie, wzrost roślin i pory roku. Możesz zanurzyć się w swoim projekcie wirtualnie, dzięki zastosowaniu okularów wirtualnej rzeczywistości. Projektujemy, budujemy i serwisujemy ogrody.

logo_garden_space.png

GARDEN SPACE to pierwsza polska firma multibrandowa oferująca wiodące i ekskluzywne wyposażenie outdoor. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in meble ogrodowe, zadaszenia, parasole ogrodowe, oświetlenie, grille,pokrowce ogrodowe, baseny, sauny czy też dodatki dekoracyjne. W rezultacie Garden Space to kilkanaście najlepszych polskich i światowych marek dostępnych w jednym miejscu!

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
A29-A30
Geo-logo-greendays.jpg

W Geocover otulamy jakością i doświadczeniem – po prostu dbamy o Twoje rośliny. Jesteśmy producentem wysokogatunkowych agrowłóknin okrywowych. Oferujemy wyspecjalizowane produkty dla branży rolniczej i ogrodniczej. Proponowana przez nas agrowłóknina posiada certyfikaty potwierdzające jej wysoką jakość. Oferujemy również profesjonalne agrotkaniny marek TEXTILO oraz Agrotkaniny24.

logo-4.jpg

Dostarczamy urządzenia i realizujemy kompleksowe rozwiązania dla branży ogrodniczej, energetycznej i przemysłowej. Oferujemy wszystko, co jest potrzebne do produkcji m.in., rolniczej, szkółkarskiej i pod osłonami. Od konstrukcji szklarniowych poprzez ich wyposażenie, środki produkcji. systemy nawadniania, zbiorniki stalowe i retencyjne, sterowanie, automatykę i kontrolę klimatu.

Hala / hall
C
Hammerland_Design.png

Firma zajmuje się produkcją mebli ogrodowych o bardzo ciekawym wzornictwie. Ponadto firma produkuje lampy i inne elementy małej architektury.
Co ciekawe – meble wykonywane są z wycinanej laserowo stali, która następnie jest zabezpieczana antykorozyjnie i malowana proszkowo.
W ofercie firmy znajdują się również łodzie rekreacyjne.

logo Polnix.jpg

Nasza firma od 1990 roku specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wszelkiego rodzaju osłon i donic, do wnętrz, ogrodów, na balkony i tarasy.
Dzięki naszej skrupulatności, profesjonalizmowi oraz wieloletniemu doświadczeniu doskonale orientujemy się w wymaganiach klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wysokiej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach.

puczynski logo.gif

Podstawowa nasza działalność, to projektowanie i produkcja elementów małej architektury.
Wykorzystując duże doświadczenie w zakresie jakości, dbając jednocześnie o funkcjonalność i wygodę.
W ofercie mamy ponad 2400 modeli i produkujemy wyłącznie na zamówienie.

logo-SzP-1.jpg

Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem w Polsce włoskiej firmy Marsicamin, która istnieje od 1981 roku. Oferujemy Państwu włoskie piece, opalane drewnem, do domu, ogrodu, pizzerii, pubu lub restauracji. Nasze piece, charakteryzujące się prostym montażem, nadają się do pieczenia pizzy, chleba, ciast lub mięsa.

Hala / hall
C
Logo Gnejsy.pl

Gnejsy.pl to marka ceniona na rynku za niezmiennie wysoką jakość produktów oraz bogactwo oferty, otwierającej nowe możliwości aranżacji ogrodów.
Kruszywa ozdobne o dużym zróżnicowaniu formy i gabarytów stanowią niewyczerpane źródło inspiracji dla inwestorów prywatnych i publicznych, którzy mogą polegać na solidności i trwałości naszych produktów.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
A10
Showing 11 results