Katalog wystawców

Kategoria firmy
Hala
logo-4.jpg

Dostarczamy urządzenia i realizujemy kompleksowe rozwiązania dla branży ogrodniczej, energetycznej i przemysłowej. Oferujemy wszystko, co jest potrzebne do produkcji m.in., rolniczej, szkółkarskiej i pod osłonami. Od konstrukcji szklarniowych poprzez ich wyposażenie, środki produkcji. systemy nawadniania, zbiorniki stalowe i retencyjne, sterowanie, automatykę i kontrolę klimatu.

Hala / hall
C
Hammerland_Design.png

Firma zajmuje się produkcją mebli ogrodowych o bardzo ciekawym wzornictwie. Ponadto firma produkuje lampy i inne elementy małej architektury.
Co ciekawe – meble wykonywane są z wycinanej laserowo stali, która następnie jest zabezpieczana antykorozyjnie i malowana proszkowo.
W ofercie firmy znajdują się również łodzie rekreacyjne.

thumb_4439_400x0_0_0_auto.png

Kompletne strefy wypoczynku w ogrodzie, z których można korzystać przez 12 miesięcy w roku!
Aranżacje, projekty i dostawy kompleksowego wyposażenia: tarasów, balkonów i ogrodów.
Oferujemy:
– Jacuzzi ogrodowe, baseny z przeciwprądem
– deski kompozytowe, płytki tarasowe
– płyty ogrodowe szybkiego montażu
– meble i parasole ogrodowe
– zadaszenia tarasów i zasłony przeciwsłoneczne
– oświetlenie ogrodowe
– konsultacje, montaż i serwis

Hala / hall
C
thumb_4446_400x0_0_0_auto.png

Spółka Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy maszyn, urządzeń i akcesoriów do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok takich jak m.in.: pilarki, wykaszarki, podkaszarki, kosiarki samojezdne, kosiarki automatyczne Automower®. Husqvarna Group jest także europejskim liderem w dziedzinie systemów nawadniania jak i światowym liderem w produkcji maszyn i urządzeń tnących oraz narzędzi diamentowych.

Dodatkowe informacje o firmie dostępne na: http://www.husqvarna.pl

Hala / hall
C
logo2.png

Tworzymy nowoczesne budynki o wysokiej funkcjonalności. Piękno jest dla nas jedną z najistotniejszych wartości jakie chcemy dostarczać, dlatego kładziemy nacisk na jakość i estetykę architektury z dbałością o każdy detal.
Wartości dla klienta:
– Wytrzymałość oraz trwałość konstrukcji stalowej
– Wysoka jakość wykończenia
– Modułowość
– Mobilność
– Cena

Hala / hall
C
thumb_3966_400x0_0_0_auto.png

Oferta firmy obejmuje bogaty asortyment technicznego wyposażenia obiektów miejskich i prywatnych począwszy od:
– pomp do zasilania w wodę strumieni, kaskad, fontann;
– poprzez oświetlenie ogrodowe – zarówno podwodne jak i mogące pracować na powietrzu,
– artykuły ze stali nierdzewnej takie jak fontanny czy wylewki,
– profesjonalne, energooszczędne fontanny pływające
– aż po profesjonalne elementy technologii wchodzącej w skład fontann miejskich (np tzw
“posadzkowych- typu suchy chodnik”) ,
– dysze fontannowe ze stali nierdzewnej .
Dopełnieniem oferty jest oświetlenie wodoodporne w oprawach ze stali nierdzewnej i źródłem światła LED – białe i zmiennokolorowe.
ZAPRASZAMY NASZE STRONY:
http://www.fontana.pl http://www.fontanny24.pl http://www.messner.pl http://www.seliger.pl

Hala / hall
C
thumb_4315_400x0_0_0_auto.png

Kwiaty Polskie- Grupa Producentów Sp. z o.o. powstała w 2003, tworząc konsorcjum największych ogrodnictw w Polsce.Powołana została przez ogrodników produkujących rośliny ozdobne.

Na dzień dzisiejszy, do grona naszych klientów należą hurtownie, centra ogrodnicze oraz sieci hipermarketów.
Nasza produkcja prowadzona jest na łącznej powierzchni 20ha nowoczesnych obiektów szklarniowych.
Roczna wielkość produkcji to ok. 15mln. sztuk roślin w 250 odmianach. Ogrodnicy zrzeszeni w Grupie posiadają nowoczesne laboratoria In Vitro, z których pochodzi zdrowy materiał roślinny do dalszej produkcji. Grupa dysponuje własnym zapleczem logistycznym opartym na firmach transportowych i spedycyjnych.
Ponadto współpracujemy z nowoczesnymi gospodarstwami ogrodniczymi o dużym potencjale produkcyjnym.

Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców hurtowych jak i ogrodników, chcących wstąpić do Grupy.

Hala / hall
C
thumb_4111_400x0_0_0_auto.png

Micante – polski producent lamp, podświetlanych mebli i donic.
– Nowoczesny design
– Wyjątkowa trwałość
– Wysokie filtry UV
– Odporność na niesprzyjające warunki pogodowe
– Specjalna gładka powierzchnia NoDots – produkty Micante wyglądają jak nowe przez długie lata.
Lampy, meble i donice podświetlane Micante to najlepszy wybór! Zostały zaprojektowane dla ludzi ciekawych świata, wyjątkowych…

Hala / hall
C
Nature Design Megi&Kate LOGO 06-1.jpg

Firma powstała z zamiłowania do przyrody. Umieszczają naturę i miejskie życie w „słoiku”, tworzą kawałek lasu i życia w zamkniętej przestrzeni by każda osoba mogła cieszyć oko w zaciszu własnego domu.

Hala / hall
C
thumb_4426_400x0_0_0_auto.png

NORDPOL TREES SP. Z O.O. – nowa technologia, najwyższa jakość, doskonały partner biznesowy.
Nasza firma zajmuje się uprawą jodły kaukaskiej na obszarze ponad 400 ha.
Oferujemy starannie wyselekcjonowane i formowane jodły kaukaskie najwyższej jakości.
Sprzedajemy drzewa cięte, doniczkowane oraz doniczkowane w opatentowanym systemie
TreeSnap®, dzięki któremu drzewko osadzone jest stabilnie w idealnym pionie, a jego świeżość zostaje wydłużona.

Hala / hall
C
thumb_4150_400x0_0_0_auto.png

Powołując w 1999r do życia Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów kierowaliśmy się chęcią stworzenia platformy do dyskusji i wymiany informacji, która dawałaby możliwość integracji naszego środowiska zawodowego, wypracowywania standardów zawodowych, upowszechniania zasad zdrowej konkurencji, ale również współpracy i promocji naszej grupy zawodowej.
Jedną z podstawowych form działania jest organizacja szkoleń – m.in. kurs INSPEKTOR NADZORU TERENÓW ZIELENI, INSPEKTOR NADZORU PRAC W DRZEWOSTANIE, ZARZĄDZANIE TERENAMI ZIELENI, a także szkolenia z wybranych dziedzin (prawo, ochrona roślin, zielone dachy).
W naszej działalności dążymy do współpracy ze wszystkimi organizacjami i instytucjami, które działają na rzecz naszego środowiska zawodowego i rozwoju branży. Aktywnie uczestniczymy w branżowych targach: GARDENIA i GREEN DAYS. Stworzyliśmy Festiwal Ogrodowych Inspiracji w Warszawie, a w 2017 r na Zamku Królewskim zorganizowaliśmy wystawę GARDENARIUM Jego Królewskiej Mości. Organizujemy też spotkania przedstawicieli wszystkich stowarzyszeń branżowych, prowadzące do zacieśniania kontaktów. Okazją do budowania klimatu zdrowej konkurencji są konkursy, które skłaniają do wykazania się wiedzą i umiejętnościami, ale również do wspólnej zabawy. Konkurs INSPIRACJE-ARANŻACJE dotyczący projektowania i budowy małych form ogrodowych, a konkurs ZIELEŃ W MIEŚCIE większych, publicznych terenów zieleni. Nasi członkowie uczestniczą też w wycieczkach i spotkaniach, które pozwalają nam czuć się nie tylko stowarzyszeniem zawodowym, ale również grupą ludzi, których łączy pasja i wspólne zainteresowania.

Hala / hall
C
logo ogrodowy salon zestaw logo-1.jpg

Salon meblowy Ogrodowy Salon to miejsce gdzie znajdą Państwo ekskluzywne meble ogrodowe, meble do restauracji oraz biura, a także produkty małej architektury ogrodowej.

Przyświeca nam cel, aby łączyć światowy design z jakością i trwałością wykonania. Nie sprzedajemy produktów tanich, lecz eleganckie dzieła specjalistów w swoim fachu z Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Turcji. Miłośnicy tradycyjnych produktów znajdą u nas meble ogrodowe wykonane z odpornego i eleganckiego drewna teakowego oraz metalowe meble ogrodowe, których finezyjny wygląd i funkcjonalność użytkowania upiększy niejeden ogród lub taras.

Hala / hall
C
logo Polnix.jpg

Nasza firma od 1990 roku specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wszelkiego rodzaju osłon i donic, do wnętrz, ogrodów, na balkony i tarasy.
Dzięki naszej skrupulatności, profesjonalizmowi oraz wieloletniemu doświadczeniu doskonale orientujemy się w wymaganiach klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wysokiej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach.

logo.jpg

Od 1997 roku prowadzimy działalność na rynku produktów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zajmujemy się sprzedażą, promocją oraz profesjonalnym doradztwem. Sponsorujemy konferencje lekarskie oraz ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe. Jesteśmy pionierami w Polsce w dziedzinie sprzedaży foteli masujących. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem najlepszych światowych marek na polski rynek. Dowiedz się więcej o markach, jakie oferujemy.

Zaufało nam ponad 10 tys. klientów. Wśród naszych kontrahentów znajdują się tak uznane firmy, jak: Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Coca-Cola Polska, Jadar Radom, Szpital Wojewódzki w Jastrzębiu-Zdroju oraz wiele innych. Z naszych foteli korzystają znane osoby ze świata showbiznesu, m.in. Adam Sztaba, Ryszard Rynkowski, Witold Paszt.

Na sukces i ciągły rozwój firmy pracują handlowcy (opiekunowie klienta). Jest to skrupulatnie wyselekcjonowana kadra, której priorytetem jest profesjonalne doradztwo i opieka nad klientami.

Jesteśmy liderem sprzedaży i dystrybucji foteli z masażem w Polsce. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zapraszamy do współpracy!

Wprowadziliśmy na polski rynek znane i cenione na całym świecie fotele firm: Sanyo, Panasonic, Human Touch, Inada i Family Inada. Sami również produkujemy fotele masujące, które sygnujemy naszym logo Pro-Wellness.

Produkty, które oferujemy, uważane są za najlepsze pod względem parametrów techniczno-użytkowych oraz jakościowych. Cechują się one: wysoką jakością, innowacyjnością, atrakcyjnym wzornictwem, szeroką gamą dostępnych wykończeń i kolorów, a przede wszystkim skutecznością działania.

Wraz z rozwojem firmy rozpoczęliśmy dystrybucję: foteli biurowych Hugm, sprzętu SPA i fitness oraz produktów do ogrodu.

Hala / hall
C
puczynski logo.gif

Podstawowa nasza działalność, to projektowanie i produkcja elementów małej architektury.
Wykorzystując duże doświadczenie w zakresie jakości, dbając jednocześnie o funkcjonalność i wygodę.
W ofercie mamy ponad 2400 modeli i produkujemy wyłącznie na zamówienie.

thumb_4138_400x0_0_0_auto.png

RoboExpert to przede wszystkim ludzie którzy cenią swoją pracę. Nasi Klienci oczekują od nas świetnej jakości trawnika, a robot koszący Ambrogio to gwarantuje. Nasze urządzenia sprawdziły się w setkach ogrodów w Polsce. Jeden z naszych modeli dba o trawnik przy Sopockim Molo. Robot koszący to świetnie utrzymana murawa i wiele innych korzyści które chętnie przedstawimy. Zapraszamy do współpracy.

Hala / hall
C
thumb_4020_400x0_0_0_auto.png

Rolimpex S.A. w Iławie oferuje w sprzedaży m.in.:
– szeroki wybór mieszanek traw gazonowych i pastewnych,
– biohumusy do pielęgnacji trawnika oraz roślin domowych ,ogrodniczych i rolniczych,
– wapno dolomitowe ogrodnicze pochodzenia naturalnego,
– kredę ogrodniczą granulowaną pochodzenia naturalnego,
– ziemię do trawnika,
– nawóz do trawnika,
– nasiona i mieszanki poplonowe.

Hala / hall
C
thumb_4516_400x0_0_0_auto.png

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Viking Spas,
produkującej wysokiej jakości minibaseny ogrodowe. Projektujemy, produkujemy i montujemy domki ogrodowe SPA, sauny ogrodowe, sauny fińskie do domów i mieszkań. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce nowoczesnych pieców do sauny HUUM oraz przedstawicielem produktów fińskiej firmy RENTO i asortymentu HUKKA. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie, a także zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie przy ulicy Bartyckiej 24/26 pawilon 115.

Hala / hall
C
thumb_4135_400x0_0_0_auto.png

Firma SELMA jest bezpośrednim dystrybutorem skał oraz kamieni dekoracyjnych.

Hala / hall
C
logo-SzP-1.jpg

Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem w Polsce włoskiej firmy Marsicamin, która istnieje od 1981 roku. Oferujemy Państwu włoskie piece, opalane drewnem, do domu, ogrodu, pizzerii, pubu lub restauracji. Nasze piece, charakteryzujące się prostym montażem, nadają się do pieczenia pizzy, chleba, ciast lub mięsa.

Hala / hall
C
Showing 21 - 40 of 57 results