Katalog wystawców / Exhibitors catalog

Kategoria firmy
Hala
thumb_4130_400x0_0_0_auto.png

Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach dla ogrodu.
Nasza oferta obejmuje produkty do budowy i pielęgnacji ogrodu, m.in. systemy nawadniania, obrzeża i kratki parkingowe, nasiona traw i nawozy, kosiarki automatyczne, oświetlenie LED 12V.

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach. Jesteśmy dystrybutorem robotów koszących marki Wiper Premium oraz oświetlenia LED In-lite.

Hala / hall
C
ekoma logo cmyk 2019..jpg

Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach dla ogrodów.
Nasza oferta obejmuje produkty do budowy i pielęgnacji ogrodów, budowy oczek wodnych i fontann, aranżacji terenów miejskich i komercyjnych.

Oferujemy:
– systemy nawadniania,
– kosiarki automatyczne,
– oświetlenie zewnętrzne LED 12V,
– obrzeża i kratki parkingowe,
– systemy tarasów kompozytowych,
– nasiona traw i nawozy,
– fontanny,
– systemy hydroizolacji,
– systemy dachów zielonych.

Jesteśmy dystrybutorem robotów koszących marki Wiper Premium, oświetlenia LED In-lite, tarasów kompozytowych Gamrat, systemów nawadniania Rain Bird.

Stoisko / Stand
A54
logoellegance.png

Ellegance to specjalistyczna firma zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji ogrodów zimowych, zadaszeń tarasów, zabudów basenów, pergoli tarasowych, itp.

Na rynku działamy od 2001r. Na swoim koncie mamy setki realizacji o różnym stopniu trudności od prostych rozwiązań do bardzo trudnych i skomplikowanych technicznie. Powierzchnie zabudowy wynoszą od kilkunastu do nawet kilkuset metrów kwadratowych.

Potencjał firmy Ellegance stanowią:

Nowoczesny park maszynowy
Komputerowe wspomaganie produkcji
Wyszkolona kadra inżynieryjno-techniczna
Własne, wyspecjalizowane grupy montażowe
Ellegance działa na terenie całej Europy.

Stoisko / Stand
A05
Logo z niebieskim R PNG.png

Firma Europool od wielu lat zajmuje się produkcją oraz montażem basenów ogrodowych. Oferowane przez nas produkty nie kończą się jednak tylko na basenach vinylestrowych, jako jedyna firma w Polsce wykonujemy baseny w różnych technologiach oraz zajmujemy się ich kompleksową obsługą.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
A5
thumb_3515_400x0_0_0_auto.png

Firma Nasienna “Polgrass” działa od 1976 roku. Specjalizuje się w produkcji mieszanek traw gazonowych, trawnikowych, pastewnych i pastwiskowych.Produkcja mieszanek traw opiera się na nasionach wyhodowanych w Polsce.Wszystkie produkty firmy posiadają atesty i świadectwa Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Hala / hall
C
thumb_4489_400x0_0_0_auto.png

Federacja Arborystów Polskich jest Stowarzyszeniem, które już od ponad 10 lat zrzesza w swoich szeregach ludzi zawodowo zajmujących się drzewami (arborystów) jak również sympatyków i pasjonatów. Jednym z głównych celów działalności jest prawidłowa, profesjonalna pielęgnacja drzew oraz działania edukacyjne miedzy innymi warsztaty, szkolenia, konferencje. FAP jest również organizatorem corocznych Mistrzostw Polski we Wspinaczce Drzewnej, na których można zobaczyć wspinaczy, arborystów konkurujących między sobą w różnych dyscyplinach mistrzowskich.

Hala / hall
C
LOGO wspólne.png

Firma FENCE TECH od wielu lat zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i budową obiektów małej architektury, dla klientów indywidualnych i obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w zakresie projektów na miarę potrzeb naszych klientów, uwzględniając zarówno design jak i funkcje proponowanych rozwiązań. Posiadamy również szeroką gamę wyrobów tylko wiodących i sprawdzonych producentów do kompleksowych realizacji ogrodzeń, tarasów i nawierzchni z kostki brukowej. Na targach Green Days mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkty firmy JONIEC.
Firma JONIEC® to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej. Początki działalności sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy to firma rozpoczęła produkcję łupanych płytek elewacyjnych pod szyldem JONIEC®. Od ponad 25 lat opracowują własne nowatorskie projekty i wdrażają je do produkcji kładąc główny nacisk na innowacyjność i nowoczesność. W portfolio firmy JONIEC znajdziemy takie produkty jak: ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, bloczki elewacyjne.
Dodatkowo mamy przyjemność zaprezentować Państwu, podczas targów, produkty największego w Polsce producenta kostki brukowej firmy POLBRUK.
Jako uzupełnienie oferty ogrodzeń zaprezentujemy Państwu również metalowe ogrodzenia wysokiej jakości, wykonywane w najnowszych technologiach, polskiego producenta, firmy KONSPORT.

Firma FENCE TECH wspólnie z firmą JONIEC® zapraszają do współpracy.

Stoisko / Stand
JONIEC
Logo (1).jpg

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją. Wśród produktów przez nas oferowanych znajdują się wanny łazienkowe, wanny z hydromasażem oraz wanny spa ogrodowe, baseny ogrodowe, sauny parowe i sauny na podczerwień, jacuzzi oraz kabiny prysznicowe z hydromasażem. Nasza firma jest nie tylko bezpośrednim importerem, ale również producentem, co przekłada się na bogatą ofertę handlową, w której posiadamy egzemplarze ponad 100 różnych modeli. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynkach w Polsce i za granicą, pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Stoisko / Stand
C04
FLORENS 2019 LOGOTYP MARKET BEZ TŁA RGB.png

Jesteśmy wiodącym producentem roślin ozdobnych na Opolszczyźnie. Celebrujemy życie kwiatami dbając o najlepszą jakość roślin.
Nasze uprawy oparte są na najwyższej technologii mikrobiologicznej dzięki współpracy z liderami bioprodukcji w Polsce.
Nasza firma funkcjonuje na rynku ponad 60 lat.
Aktualnie wprowadzamy nowy model sprzedaży bioproduktów w namiotach sferycznych pod nową marką.

Stoisko / Stand
Florens Market
logo-kontakt.png

Fundacja formalnie istnieje od kwietnia 2016 roku i jest niezależną organizacją, promującą oraz wspierającą rozwój architektury krajobrazu, a także dobre praktyki w zakresie dbania o przestrzeń i tereny zieleni. Wszelkie działania podejmowane przez naszą organizację są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i mają na uwadze przede wszystkim dbałość o krajobraz.

Jesteśmy również organizacją ukierunkowaną na zmiany podejścia do zagospodarowania przestrzeni publicznej i prywatnej w tym ogrodów przydomowych oraz świadomości społecznej dotyczącej zawodu architekta krajobrazu i projektanta ogrodu. Cele te realizujemy przede wszystkim poprzez organizację nowatorskich szkoleń zarówno dla profesjonalistów branż AK i współpracujących, administracji publicznej, kadr naukowych, jak i studentów oraz osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Inicjujemy i rozwijamy projekty badawcze, nawiązując kontakty z instytucjami działającymi w pokrewnych branżach w kraju i za granicą.

Wspieramy także rozwój świadomości obywatelskiej w zakresie dbania o wysoką estetykę krajobrazu w skali mikro i makro, poprzez organizację warsztatów i spotkań dla mieszkańców, promując partycypację społeczną i aktywizację obywateli. Uważamy, że włączenie obywateli w decydowanie o przestrzeni miasta jest kluczowym elementem współczesnego sposobu zarządzania miastem – miastem zrównoważonym, otwartym na mieszkańców i podejmującym zintegrowane decyzje dotyczące własnego rozwoju. Konsultacje społeczne są jedną z form partycypacji obywatelskiej, w której dbamy o proces dialogu pomiędzy przedstawicielami władz publicznych a mieszkańcami, stanowiąc łącznik między tymi jednostkami. Stawiamy jednak na konieczność uczestnictwa w tych procesach wysoko wykwalifikowanych projektantów, jako osób prowadzących i służących własną wiedzą i doświadczeniem.

Jednym z głównych celów strategicznych naszej Fundacji jest stworzenie pierwszego w kraju Ośrodka Badań nad Technologiami Architektury Krajobrazu. Będzie on miejscem wdrażania projektów badawczych, naukowych oraz praktycznych z zakresu inżynierii środowiska oraz architektury krajobrazu, ze szczególnym ukierunkowaniem na formułowanie i wykorzystywanie nowych, stworzonych lokalnie technologii, a także podniesienie ich konkurencyjności na arenie europejskiej.

Hala / hall
C
LOGO GALAPRODUKT targi.png

GalaProdukt Sp. z o.o. ma siedzibę w Obornikach koło Poznania/Polska.
GalaProdukt produkuje i dystrybuuje:
*GalaBorder*Systems – obrzeża/krawężniki z aluminium (gala*AluBorder*Systems), z tworzywa sztucznego (SemperBorder, SlimBorder itp.)
*EcoRaster i EcoBloxx z naturalnym decentralnym drenażem
* EcoSedumPack – system na zielone dachy
* substraty, geotekstylia

LOGO GALAPRODUKT  ogólne.jpg

GalaProdukt Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Obornikach koło Poznania
Produkujemy i sprzedajemy od wielu lat ekonomiczne i ekologiczne produkty do umacniania i odgradzania nawierzchni:
* GalaBorder system – obrzeża z aluminium (gala*AluBorder) oraz z tworzywa sztucznego (SemperBorder oraz SlimBorder)
* system Ecoraster oraz EcorasterBloxx – przepuszczalne dla wody umacnianie nawierzchni
* ochrona drzew
* akcesoria uzupełniające – substraty, geowłókniny
* EcoSedumPack * modułowy system na zielone dachy

gala*Serwis dla Architektów i Wykonawców:
* materiały na temat produktów przygotowane w technologii CAD i BIM
* seminaria i webinaria
* szkolenia

Stoisko / Stand
C37
Logo%5b3%5d.gif

Ogrodowa spiżarnia. Stara, sprawdzona metoda w nowoczesnym wykonaniu dla Twojego ogrodu!
Optymalne warunki przechowywania zapewnia stabilna temperatura gruntu. Pojemność tej ogrodowej spiżarni odpowiada kilku tradycyjnym lodówkom!

Hala / hall
C
logo_Garden Rangers.png

Garden Rangers to zespół specjalistów i pasjonatów projektowania oraz budowania ogrodów. Korzystamy z najnowszych programów do wizualizacji projektu ogrodu w 3D, symulując oświetlenie, wzrost roślin i pory roku. Możesz zanurzyć się w swoim projekcie wirtualnie, dzięki zastosowaniu okularów wirtualnej rzeczywistości. Projektujemy, budujemy i serwisujemy ogrody.

Stoisko / Stand
A16
logo_garden_space.png

GARDEN SPACE to pierwsza polska firma multibrandowa oferująca wiodące i ekskluzywne wyposażenie outdoor. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in meble ogrodowe, zadaszenia, parasole ogrodowe, oświetlenie, grille,pokrowce ogrodowe, baseny, sauny czy też dodatki dekoracyjne. W rezultacie Garden Space to kilkanaście najlepszych polskich i światowych marek dostępnych w jednym miejscu!

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
A29-A30
Logo_Gardenphilia.png

Firma tworząca program Gardenphilia DESIGNER – profesjonalne narzędzie do projektowania i wizualizacji zieleni. Dzięki formule 4w1, program umożliwia szybkie tworzenie projektu koncepcyjnego 2D, automatyczne tworzenie projektu technicznego, wizualizacji 3D oraz zestawień roślin i materiałów. Program posiada bazę ponad 8000 roślin z polskich szkółek, opartą o unikatowe, ręcznie malowane tekstury oraz umożliwia prezentację zmian sezonowych zieleni, symulacje wzrostu roślin oraz zmian zacienienia ogrodu. Nowości w wersji 2019: tworzenie dachów, okien, drzwi, wypełnianie powierzchni i linii roślinami, arkusze i plansze, przezroczyste materiały z odbiciami (woda, szkło). Więcej informacji na stronie gardenphilia.com.

Stoisko / Stand
Hala C, stoisko nr C19
gcl_alone.jpg

Firma GCL Sp. z o.o. oferuje wyłącznie wysokiej jakości technologie, wspomagające przywracanie środowiska naturalnego na terenach zurbanizowanych.
Nasze produkty gwarantują w szczególności:
pozyskanie dodatkowej powierzchni biologicznie czynnej,
zwiększoną retencję wody opadowej,
dodatkowe punkty przy projektach Leed i Bream,
prawidłowy rozwój drzew w miastach,
rozwiązania dostosowane do potrzeb projektu.
Nasi pracownicy to grono fachowców, których profesjonalizm, wiedza i doświadczenie jest gwarancją ciekawych i niestandardowych rozwiązań. Doradcy techniczni GCL służą bezpłatną i fachową pomocą na każdym etapie inwestycji, zarówno przy projektowaniu, jak i wbudowywaniu naszych materiałów.

Stoisko / Stand
A44
Geo-logo-greendays.jpg

Geocover Sp. z o.o. jest producentem materiałów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Nasze produkty są stosowane zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. W swojej ofercie posiadamy wysokogatunkowe agrowłókniny okrywowe i ściółkujące oraz płachty na stogi słomy i siana. Agrotkaniny24.pl i Textilo to marki należące do firmy Geocover Sp. z o.o., będące producentem i dystrybutorem agrotkanin. Nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dobrą przepuszczalnością oraz 3% zawartością filtru UV, który powoduje odbijanie promieni emitowanych przez słońce. W trosce o konkurencyjność stale poddajemy je badaniom w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe szerokości oraz długości materiałów.

logo-grassinc.jpg

Holenderski producent dekoracyjnej sztucznej trawy wysokiej jakości. Szukamy sklepów, hurtowni oraz architektów do współpracy. Oferujemy możliwość wstawienia ekspozycji, rabaty oraz dostawę pod wskazany adres. Zapraszamy do współpracy.

Hala / hall
C
Stoisko / Stand
A7
logo-4.jpg

Dostarczamy urządzenia i realizujemy kompleksowe rozwiązania dla branży ogrodniczej, energetycznej i przemysłowej. Oferujemy wszystko, co jest potrzebne do produkcji m.in., rolniczej, szkółkarskiej i pod osłonami. Od konstrukcji szklarniowych poprzez ich wyposażenie, środki produkcji. systemy nawadniania, zbiorniki stalowe i retencyjne, sterowanie, automatykę i kontrolę klimatu.

Hala / hall
C
Showing 21 - 40 of 102 results