KREATORY GARDENTRENDÓW 2018

Ecoland Kreator 2018

Kreator GardenTrendów dla firmy ECO-LAND za ziemię uniwersalną pięcioskładnikową
Produkt stanowi kompozycję wysokiej jakości składników takich jak: torf wysoki, kreda, kora mielona kompostowana, fibra zorb, wieloskładnikowy nawóz mineralny NPK.

Plantico nagroda Kreator 2018

Kreator GardenTrendów dla firmy PlantiCo za serię nasion Microgreens
To bardzo młode rośliny w początkowej fazie wzrostu (liścienie i pierwsze właściwe liście). Spożywamy je na surowo, po ścięciu wraz z łodygą

Kreator GardenTrendów dla firmy Rolimpex za koncept marketingowy Ogród bez chemii
Hasło, a jednocześnie strategia stworzona przez firmę Rolimpex, przykład nowoczesnego podejścia do pielęgnacji trawnika i ogrodu bez użycia środków chemicznych. W ofercie firmy znajdziemy mieszanki nasion traw i nawozy, które są w 100% naturalne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Kreator GardenTrendów dla firmy Stiga za linię myjek ciśnieniowych
Myjki ciśnieniowe HPS Stiga charakteryzują się dobrze rozmieszczonymi elementami, dzięki czemu operator ma wszystko pod ręką w trakcie pracy. Wyposażone w zintegrowany bęben na wąż, schowek na akcesoria, zbiorniki na detergent, a w modelach wyższej klasy w pompy wykonane z mosiądzu.

Kreator GardenTrendów dla firmy Victus-Emak za rękawice MAXFEEL marki ROSTAING
Rękawice MAXFEEL idealnie przylegają do ręki. Mają optymalną miękkość dzięki powłoce wykonanej z mikropianki nitrylowej. Posiadają funkcję TouchScreen – mając na ręce rękawiczki można obsługiwać smartfon.

Kreator GardenTrendów dla firmy CDN za linię nawozów ekologicznych Natura
Granulaty w eleganckim opakowaniu typu doypack. Nawozy zawierają substancję organiczną, która pozytywnie wpływa na rozwój korzystnej flory bakteryjnej w glebie. Posiadają świadectwo kwalifikacji produktu do stosowania w rolnictwie ekologicznym, nadane przez IUNG w Puławach.

Kreator GardenTrendów dla firmy SBM Life Science za monodawkę DECIS Ogród
Gramatura preparatu wystarczy na jedno zastosowanie – unikamy konieczności odmierzania i przechowywania środka. Decis Ogród to preparat owadobójczy o natychmiastowym działaniu

Kreator GardenTrendów dla firmy PROFIX za rękawice LAHTI PRO L2902
Rękawice zwiększają bezpieczeństwo dłoni w czasie prac pilarką łańcuchową. Specjalna konstrukcja i skład materiałowy sprawia, że w chwili naruszenia przez rozpędzony łańcuch wierzchniej warstwy rękawicy uwolniona zostaje specjalna włóknina, która błyskawicznie wkręca się w napędzające łańcuch koło zębate i doprowadza do jego gwałtownego zatrzymania

Kreator GardenTrendów dla firmy MTD POLAND za kosiarki robotyczne WOLF-Garten z serii Loopo „S”
Kosiarki mimo niewielkich rozmiarów oferują ogromne możliwości i efektywność. Gama tych nowoczesnych urządzeń została stworzona przede wszystkich dla użytkowników posiadających niewielkie trawniki, a ich instalacja i obsługa są bardzo proste.

Kreator GardenTrendów dla firmy BROS za produkt Zielona Moc Paralizator na owady
Innowacyjny spray zamrażający przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających, takich jak pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, mole.

Kreator GardenTrendów dla firmy KHNO POLAN za serię nasion ANTYOKSYDANTY
Seria liczy 16 pozycji – nasion warzyw o specjalnych właściwościach prozdrowotnych. Oprócz dobrze nam znanej marchwi, pietruszki, buraka, kapusty czy pomidora znajdziemy tam również jarmuż, sałatę czerwoną czy cykorię. Antyoksydanty, czyli przeciwutleniacze to naturalne substancje, które przeciwdziałają starzeniu się, pomagają zapobiegać nowotworom, chronią serce oraz wspomagają detoksykację i regenerację organizmu.

Kreator GardenTrendów dla firmy Husqvarna za kosiarkę Automower 315X
Kosiarka automatyczna do samodzielnego koszenia trawników o pow. do 1600 m2. Radzi sobie z wąskimi przejściami i stromymi zboczami o nachyleniu do 40%. Pracuje bardzo cicho, niezależnie od pory dnia i pogody. Maszyna jest fabrycznie wyposażona w funkcję Automower® Connect, co pozwala na zarządzanie i śledzenie urządzenia z każdego miejsca na Ziemi.

Kreator GardenTrendów dla firmy TESM za korę kamienną marki Gnejsy.pl
Kora kamienna to naturalne kruszywo przeznaczone do aranżacji różnego rodzajów ogrodów, obiektów użyteczności publicznej oraz zieleni miejskiej. Sprawdza się przy tworzeniu rabat i skalniaków, doskonale współgra z zielenią, tworząc unikatowe kompozycje. Wysoka jakość, ciekawa barwa oraz tekstura i naturalne pH – to największe zalety tego produktu marki Gnejsy.pl.

Kreator GardenTrendów dla firmy Agrecol za serię produktów Agrecol Natura
Seria produktów Agrecol Natura powstała z myślą o środowisku. Znajdują się w niej produkty oparte o składniki naturalnego pochodzenia. Zawiera m.in.: naturalne preparaty do stosowania w domu i ogrodzie, nawozy oraz środki ochrony roślin. Seria Agrecol Natura jest stale poszerzana o nowe produkty – do najnowszych należą KROPLÓWKI – pierwsze w Polsce nawozy organiczne do roślin doniczkowych w formie wygodnych aplikatorów.

Kreator GardenTrendów dla firmy ANMAX za produkt Palisada Gardener
W trosce o ochronę środowiska palisada jest produkowana z tworzyw z recyklingu . Specjalnie opracowana konstrukcja sprawia, że palisada jest dziecinnie łatwa w montażu. Górna część posiada nacięcia umożliwiające zrobienie koła już z jednego elementu. Dół zakończony szpilami ułatwia umieszczenie palisady w podłożu, a jednocześnie doskonale ją w nim utrzymuje.

Kreator GardenTrendów dla firmy Plaza&Kenig za produkt Garden Box
To wielkoformatowe projekty rabat kwiatowych w skali 1:1 opracowane przez architekta krajobrazu. Wystarczy rozłożyć je na przygotowanym podłożu, posadzić rośliny w wyznaczonych miejscach, obsypać korą lub żwirem i gotowe! Dzięki Garden Box nie musisz samodzielnie planować doboru gatunkowego roślin, ustalać ich rozstawy czy wymierzać kształtów rabaty w ogrodzie.

KREATORY SPECJALNE (przyznane na targach GreenDays)

Kreator GardenTrendów dla firmy Libet za Hexo Eco
Kostka ażurowa przepuszczalna dla wody. Powierzchnia biologicznie czynna. Ażurowa konstrukcja umożliwia wypełnienie wolnych przestrzeni grysem lub przerośniętą trawą, co powiększy powierzchnię biologicznie czynną zabudowanej przestrzeni jednocześnie urozmaicając i wprowadzając dodatkowe walory estetyczne w aranżowany teren.

Kreator GardenTrendów dla firmy Hammerland Design za smart ławki
Mądra ławka – promuje trend smart city. Inteligentne rozwiązanie z zakresu małej architektury miejskiej. Ławka wyposażona w analiatory jakości powietrza, czujniki temperatury, wilgotności, routery wi-fi

Kreator GardenTredów dla firmy Smart Garden za mały ogródek smart garden
Mały ogródek bezobsługowy, stworzony aby automatycznie produkować żywność, Smart ogród podlewa roślinę, dostarcza światło i pilnuje, żeby owoce i warzywa miały wystarczającą ilość składników odżywczych

Kreator GardenTrendów dla firmy Garden Fridge Poland za nowoczesną ziemiankę
Piwniczka wykonana z laminatu, spełnia funkcje lodówki. Do wnętrza ziemianki prowadzą schody, a wewnątrz znajdują się półki z naturalnego drewna sklejkowego. Ziemianka ma oświetlenie led.