KREATORY GardenTrendów 2018

Uroczysta edycja wręczenia statuetek najbardziej prestiżowej nagrody – KREATORÓW GardenTrendów odbędzie się 23 marca podczas gali wieczornej w czasie Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days – Międzynarodowych Dni Zieleni w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

W tym roku Kreator Garden Trendów świętuje swój 10 jubileusz. Z tej okazji po raz pierwszy zostaną przyznane KREATORY SPECJALNE – spośród najciekawszych produktów prezentowanych na targach Green Days wyłonimy te o największym potencjale marketingowym i handlowym, które są przykładem kreatywnego podejścia do oczekiwań i potrzeb konsumentów.

Laureatów wybierze kapituła konkursowa powołana przez redakcję magazynu „Garden&Trends”, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak innowacyjność, jakość wykonania, design, unikatowość produktu na rynku oraz kreatywność w przygotowaniu komunikacji marketingowej.

Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu KREATORÓW GardenTrendów
powinny precyzyjnie odpowiadać na oczekiwania nowoczesnego konsumenta oraz kreować jego potrzeby, przyczyniając się do rozwoju całej kategorii produktów ogrodniczych.

Wszyscy laureaci konkursu, obok prezentacji produktów na łamach wiosennego wydania magazynu „Garden&Trends”, otrzymają także pakiet promocyjny uwzględniający kampanię w mediach społecznościowych oraz na łamach miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”. Będą także upoważnieni do wykorzystywania logotypu KREATORÓW GardenTrendów w swoich materiałach promocyjnych.