Ogrody mobilne

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GREEN DAYS, Katedra Sztuki Krajobrazu SGGW oraz Fundacja Grupa w Działaniu zapraszają wszystkich projektantów, studentów architektury i architektury krajobrazu, jak również wszystkich sympatyków projektowania krajobrazu na warsztaty projektowe organizowane w ramach marcowych targów GREEN DAYS w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie 23-25 marca 2018 roku.

Tematem przewodnim warsztatów będą OGRODY MOBILNE. Nowoczesne projektowanie kojarzone jest często z drogimi materiałami, kosztownymi technologiami i wyszukanymi roślinami. Podczas warsztatów chcemy przekonać, że ogród czy skwer miejski nie musi być ogromną inwestycją a wydarzeniem czasowym, sezonowym. Tegoroczne warsztaty poświęcone będą też zagadnieniu wsi w mieście – trendowi który uwidacznia się chociażby w formach i gatunkach roślin stosowanych w przestrzeniach publicznych i ogrodach prywatnych.

Warsztaty odbędą się 24 marca 2018 między 14.00 a 17:00 podczas targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GREEN DAYS w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 


Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach (pojedynczych osób lub zespołów projektowych) prosimy nadsyłać do 17 marca 2018 roku na adres: szarejko.daria@gmail.com, w tytule „WARSZTATY PROJEKTOWE” 

Przewidzianych jest 50 miejsc.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Efekty prac projektowych zostaną zaprezentowane publiczności na wystawie w trakcie trwania targów. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji przygotowane przez organizatorów gotowe materiały niezbędne do pracy.