Warsztaty z programem Gardenphilia DESIGNER

Terminy przeprowadzenia warsztatów:

22 marca 2019 r., godz. 14:00 – 17:00
23 marca 2019 r., godz. 10:30 – 13:30
24 marca 2019 r., godz. 10:30 – 13:30

Poznaj z nami Gardenphilia DESIGNER 2019 – profesjonalny program do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni.

Program umożliwia kompleksowe wykonanie projektu: koncepcyjny rzut z góry, wizualizacja 3D, projekt techniczny, zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie. Największa na rynku baza ponad 8000 tysięcy roślin z polskich szkółek, oparta jest o unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury. Nowoczesny, intuicyjny interfejs to kolejny z wielu elementów usprawniających pracę architekta krajobrazu w programie Gardenphilia DESIGNER PRO. Bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji programu pozwala oszczędzić czas pracy, a podgląd w 3D umożliwia szybką weryfikację wprowadzanych zmian.

Dzięki wyjątkowej formule 4w1, program umożliwia łatwe i jednoczesne wykonywanie projektów 2D, wizualizacji 3D, automatyczne tworzenie projektów technicznych i kosztorysów oraz posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku.

Inne, niezwykle przydatne w pracy architekta krajobrazu funkcje programu, to symulacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu. Aplikacja umożliwia import plików 3D z programu SketchUp i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.

Gardenphilia DESIGNER pracuje zarówno w trybie online, jak i offline (bez konieczności dostępu do internetu). Program jest dostępny w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7,8,10 i Mac OS X

Zgłoszenia na warsztaty: https://gardenphilia.com/warsztaty-projektowe-green-days-2019/